Meie lugu
  Uibo Talu OÜ tegevus sai alguse aastal 2011, kui sündis otsus taastada vana suitsusaun talumaadel. Seetõttu tekkis soov proovida suitsutada saunas suitsusinki. Pideva katsetamise järel õnnestus meil saavutada soovitud tulemus. Lisaks oli positiivne paljude inimeste tagasiside juba sel hetkel, kui toimus esimeste suitsusinkide maitsmine. Kogu see protsess julgustas veel enam lihatoodete valmistamist edasi arendama. Hiljem lisandusid tootevalikusse ka suitsuvorstid ja konservid. 

Väärtused, mida hindame
  
Viimasel ajal on märgatavalt kasvanud väiketootjate arv, kes tegelevad lihatoodete valmistamisega. Paljud inimesed eelistavad nende toodangut just ehtsa maitse pärast. Ehtsa maitse all peame silmas näiteks sellist vorsti, kuhu suurema väljatuleku nimel pole lisatud mehaaniliselt töödeldud lihamassi, sojavalku ja muid lisandeid. Väga tähtsaks peame tarbija rahulolu. Järjest rohkem inimesi toitub teadlikumalt ja oskab hinnata selliseid tooteid.
Tootmisel keskendume kõige enam värske tooraine kasutamisele, millega saavutatakse kvaliteetne toode, unikaalse ja puhta maitsega. 

Klientide tagasiside

Kalle:                                     17.11.2018    
Väga hää kaup, ausalt !!!                         

Heiki:                                     13.11.2018     
Hea kaup, kiire teenindus!                       

Meelis:                                  21.03.2018     
Väga maitsev, tasub igaljuhul proovida!

Irma:                                     17.12.2017      
Suus sulavad ja supper head tooted !!!  

Ervin:                                    12.12.2017      
Väga maitsev!!!!                                         

Merle:                                   17.10.2017      
Käsitsi valmistatud ehe ja maitsev toit.